Obočí a řasy Spell

Obočí a řasy

Věříme v přirozenou krásu každé ženy a je skvělé, že ji umíme nenápadně podtrhnout. Postaráme se o vaše upravené obočí a splníme vám sen o řasách dlouhých až do nebe.

Naše služby

Úprava obočí

Vosk, pinzeta a pár minut. Krásné obočí máte ale na několik týdnů. Svěřte se do péče naší Jiřinky a najděte správný tvar svého obočí.

Barvení obočí

Vaše obočí zvýrazníme a opticky vyplníme to, kde příroda tolik nenadělila. Obočí barvíme barvami ReflectoOil, nebo přírodní barvou hennou.

Lash Lifting

Šetrná trvalá na řasy, která navíc i vyživuje a pečuje. Řasy natočí, opticky prodlouží regeneruje a zvýrazní. To je učiněný sen!

Lash Botox

Extra výživa pro vaše řasy, která dodává objem, hydratuje, zpevňuje, obnovuje a dodává lesk. Extra porce lásky pro vaše mrkání.

Jiřinka

Jiřinka

Jiřinka má za sebou několik let praxe úpravy obočí v tolik oblíbených Brow barech. Dneska už jen koukne, vidí a kouzlí. Miluje přirozenost a raduje sez každé proměny u svého zrcadla.

Ceník

ÚkonCena
Úprava obočí350 Kč
Barvení obočí barvou250 Kč
Barvení obočí hennou350 Kč
Barvení obočí barvou + úprava600 Kč
Barvení obočí hennou + úprava700 Kč
Barvení a úprava obočí + denní líčení1 000 Kč
Lash Lifting1 400 Kč
Lash Botox350 Kč
Lash Lifting + úprava obočí barvou2 000 Kč
Lash Lifting + úprava obočí hennou2 100 Kč
Lash Lifting + Lash Botox1 750 Kč
Lash Lifting + Lash Botox + barvení barvou a úprava obočí2 350 Kč
Lash Lifting + Lash Botox + barvení hennou a úprava obočí2 450 Kč

Časté dotazy

Osobně na naší recepci, v našem rezervačním systému online, nebo telefonicky na +420 773 590 591. Rezervace přes Instagram, nebo Facebook nepřijímáme. Omlouváme se, ale není to v našich silách.

Ano, za služby v kadeřnicví a za úpravu obočí přijímáme platby kartou. V naší kavárně je zatím možné platit pouze hotovostí.

Spell se nachází v samotném centru Prahy, i přesto se dá u nás bez problémů zaparkovat. Oranžovou parkovací zónu najdete na Senovážném náměstí, nebo třeba v ulici Politických vězňů. Upozorňujeme, že během obědů jsou parkovací místa v centru dost vytížená. V tuto denní dobu doporučujeme využít možnosti městské hromadné dopravy.

Úprava obočí děláme voskem, ty nejmenší detaily pak ladíme pinzetou.

Nabízíme dva typy barvení – buďto barvou Refectocil, nebo hennou.

Klasické barvení doporučujeme těm klientkám, které touží po přirozeném efektu. Pokud si přejete vaše obočí zvýraznit více, doporučujeme vám vyzkoušet hennu. Ta totiž chytá kromě chloupků také na kůži, a tím vzniká výraznější efekt. 

Výdrž barvy je závislá na pokožce a chloupcích a je to tedy individuální. Klasická barva na chloupcích drží cca 3 týdny, henna pak na kůži cca 2 týdny a na chloupcích cca 3-4 týdny.

Aplikace spočívá v nanesení lash liftingové esence (25 – 30 minut), barvení (10 minut) a nanesení výživové esence, případně rovnou lash botoxu (volitelná služba navíc). Po aplikaci lashliftingu nesmí řasy přijít do styku s vodou a s odličovadly. Vynechte po aplikaci návštěvu sauny, nebo páry, nemněte si oči a nepoužívejte žádné oleje.

Úprava obočí – cca 15 minut.

Úprava obočí + barvení – cca 30 minut.

Úprava obočí + barvení hennou – cca 45 minut.

Lash lifting – cca 50 minut.

Lash botox – cca 20 minut.

Lash botox + lash lifting – cca 80 minut.

@spell_brow