Obočí a řasy

Věříme v přirozenou krásu každé ženy a je skvělé, že ji umíme nenápadně podtrhnout. Postaráme se o vaše upravené obočí a splníme vám sen o řasách dlouhých až do nebe.

Naše služby

Úprava obočí

Vosk, pinzeta a pár minut. Krásné obočí máte ale na několik týdnů. Svěřte se do péče naší Jiřinky a najděte správný tvar svého obočí.

Barvení obočí

Vaše obočí zvýrazníme a opticky vyplníme tam, kde příroda tolik nenadělila. Obočí barvíme barvami ReflectoOil, nebo přírodní barvou hennou.

Lash Lifting

Šetrná trvalá na řasy, která navíc i vyživuje a pečuje. Řasy natočí, opticky prodlouží regeneruje a zvýrazní. To je učiněný sen!

Lash Botox

Extra výživa pro vaše řasy, která dodává objem, hydratuje, zpevňuje, obnovuje a dodává lesk. Extra porce lásky pro vaše mrkání.

Jiřinka a Žanet

Naše jedinečné duo – Žanet a Jiřinka – seznamte se! Obě dvě mají za sebou několik let praxe v úpravě obočí, dnes už jim stačí kouknout a vidí. A hlavně – kouzlí. Milují přirozenost a radují se z každé proměny.

Ceník

ÚkonCena
Úprava obočí400 Kč
Barvení obočí300 – 400 Kč
Úprava + barvení obočí700 – 800 Kč
Úprava + barvení obočí + barvení řas1050 – 1150 Kč
Úprava + barvení obočí + denní líčeníOd 1100 Kč
Úprava horního rtu150-250 Kč
Lash lifting1 650 Kč
Lash lifting + botox2000 Kč
Lash lifting + botox + úprava obočí2 400 Kč
Lash lifting + botox + barvení obočí2300 Kč - 2400 Kč
Lash lifting + botox + úprava a barvení obočí2700 Kč - 2800 Kč
Lash lifting + úprava obočí2050 Kč
Lash lifting + barvení obočí1950 Kč - 2050 Kč
Lash lifting + úprava a barvení obočí2350 Kč - 2450 Kč
Denní líčení1050 Kč
Večerní líčení1550 Kč
Svatební líčení (i se zkouškou)2500 Kč

Časté dotazy

Osobně na naší recepci, v našem rezervačním systému online nebo telefonicky na +420 773 590 591. Rezervace přes Instagram, nebo Facebook nepřijímáme. Omlouváme se, ale není to v našich silách.

Ano, za služby v kadeřnicví a za úpravu obočí přijímáme platby kartou. V naší kavárně je zatím možné platit pouze hotovostí.

Spell se nachází v samotném centru Prahy, i přesto se dá u nás bez problémů zaparkovat. Oranžovou parkovací zónu najdete na Senovážném náměstí nebo třeba v ulici Politických vězňů. Upozorňujeme, že během obědů jsou parkovací místa v centru dost vytížená. V tuto denní dobu doporučujeme využít možnosti městské hromadné dopravy.

Úpravu obočí děláme voskem, ty nejmenší detaily pak ladíme pinzetou.

Nabízíme dva typy barvení – buďto barvou Refectocil, nebo hennou.

Klasické barvení doporučujeme těm klientkám, které touží po přirozeném efektu. Pokud si přejete vaše obočí zvýraznit více, doporučujeme vám vyzkoušet hennu. Ta totiž chytá kromě chloupků také na kůži, a tím vzniká výraznější efekt. 

Výdrž barvy je závislá na pokožce a chloupcích a je to tedy individuální. Klasická barva na chloupcích drží cca 3 týdny, henna pak na kůži cca 2 týdny a na chloupcích cca 3–4 týdny.

Aplikace spočívá v nanesení Lash Liftingové esence (25–30 minut), barvení (10 minut) a nanesení výživové esence, případně rovnou Lash Botoxu (volitelná služba navíc). Po aplikaci Lash Liftingu nesmí řasy přijít do styku s vodou a s odličovadly. Vynechte po aplikaci návštěvu sauny nebo páry, nemněte si oči a nepoužívejte žádné oleje.

Úprava obočí – cca 15 minut.

Úprava obočí + barvení – cca 30 minut.

Úprava obočí + barvení hennou – cca 45 minut.

Lash Lifting – cca 50 minut.

Lash Botox – cca 20 minut.

Lash Botox + Lash Lifting – cca 80 minut.

@spell_brow