Sleva

Zdravá vlasová pokožka

1520,00  (s DPH 21%)

Jemný čistící peeling 150 ml
Description
P4 - Purify Shampeeling 150 ml
880,00 

Skladem (dostupné na objednávku)

Bezoplachová péče 125 ml - vyberte variantu
Description

Popis

Tajemství krásně lesklých, pevných a pružných vlasů spočívá v kvalitní péči o pokožku hlavy. Proto pokud máte ve svém okolí někoho, kdo dlouhodobě řeší problémy, mezi něž patří nadměrná produkce mazu, mastné lupy, suché šupinky, svědivost a s tím ruku v ruce jdoucí prodrážděnost, darujte úlevu ve formě jemně čistících produktů a pečujících rituálů, které by v pravidelné vlasové rutině neměly scházet.

V balíčku s 20% slevou!

Cesta ke zdravé pokožce hlavy začíná životosprávou, pokračuje správnou technikou mytí vlasů, jejich foukáním bezprostředně po umytí a končí výběrem vhodné vlasové kosmetiky. K té se kromě základní péče může řadit jemný čistící peeling z řady Purify a lehká bezoplachová péče poskytující okamžité zklidnění. Na výběr máte Purify Lotion a Balance Lotion.

Purify Shampeeling je vlasový peeling, který šetrně čistí a intenzivně pečuje o pokožku hlavy. Jeho aktivní látky přispívají k redukci mazu, odstraňují mastné lupy a účinně bojují proti jejich vzniku. Rovněž zmírňují podráždění a pomáhají ulevit od nepříjemného pocitu svědění. Skvěle si dokáží poradit i se suchými šupinkami, které doprovázejí nepříjemné pocity pnutí. Pokožku připravují na následnou profesionální péči a zvyšují její účinky.
Purify Shampeeling používejte dle vážnosti problému.
Pokud vás trápí mastné používejte ho po dobu čtyř týdnů místo šamponu, a to sice třikrát týdně. Jste-li zvyklí si vlasy umývat denně, držte se doporučené aplikace třikrát týdně a mezitím si vlasy myjte Purify šamponem. Jakmile dokončíte toto intenzivní ošetření pokožky, pokračujte v mytí Purify šamponem. Podaří-li se vám pokožku hlavy zcela vyčistit, volte šampon dle vlasového typu.
Pokud vás trápí suché šupinky, které jsou typické pro dehydratovanou pokožku, pociťujete pnutí, svědivost, používejte ho jednou nebo dvakrát do měsíce místo šamponu.

Purify Lotion je bezoplachová intezivní péče, která eliminuje výskyt viditelných lupů. Mastící pokožce poskytuje okamžité zklidnění a propůjčuje jí 24 hodinovou ochranu. Proto pokud vás trápí mastné lupy, které ulpívají u pokožky hlavy, jste na správné adrese.

Balance Lotion bojuje proti akutnímu zarudnutí, pocitu napětí, svědění, nebo dokonce lehké bolestivosti. Svými účinnými látkami vytváří pokožce ochrannou bariéru, chrání jí před podrážděním a navrací jí znovu tolik potřebnou hydrataci. Sáhněte po něm v případě, že je vaše pokožka pokrytá suchými šupinkami a trápí ji

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi. Jsme online vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Tento balíček obsahuje: Dárkovou tašku, vlasový peeling Purify Shampeeling (150ml), Purify Lotion, nebo Balance Lotion a kartičky s popisem jak produkty správně používat.