Sleva

Pro šetrné rozčesávání

920,00  (s DPH 21%)

Kartáč Tangle Teezer
Description
Hydratační sprej 125 ml
Description
H5 - Hydrate Quenching Mist 125 ml
640,00 

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Jednou z nejčastějších příčin mechanického poškození vlasu je nešetrné rozčesávání. Důležité je znát jeho správnou techniku, věnovat se mu před samotným mytím vlasů, v jeho průběhu (po aplikaci kondicionéru, pokud vám to struktura vlasu dovolí), před foukáním a nebo třeba jen na konci dne, kdy mytí zcela vynecháváte.

Největším oříškem bývá pročesávání vlasů po umytí. Problémy mají zejména vlasy s hrubší strukturou nebo vlasy, které mají poničenou svrchní vrstvu – kutikulu. Kutikula může být porušena nešetrným zesvětlováním, nedostatečnou péči nebo třeba vynecháváním termální ochrany. Protože jsou mokré vlasy extrémně křehké, je důležité je opečovat a česání si co nejvíce ulehčit.

Darujte sami sobě, kamarádce, mamince nebo třeba i vaší malé princezně perfektní kombo v podobě proslulého kartáče značky Tangle Teezer a spreje Hydrate Quenching Mist.

V balíčku s 20% slevou!

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržen pro rozčesávání mokrých vlasů, nicméně skvělou péči poskytne i vlasům suchým. Jeho delší měkké štětinky jsou velice šetrné. Zabraňují bolestivému napínání, tahání a následnému lámání. Kratší štětiny uhlazují. Vlasy na pohled vypadají zdravější a lesklejší. Kartáč má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajišťuje bezproblémovou manipulaci a optimální držení v ruce.
Vybrat si jej můžete v černé nebo růžové variantě.

Hydrate Quenching Mist je hydratační sprej, který nejen, že usnadňuje rozčesávání, ale také pomáhá ve vlasech uzamykat vlhkost, čímž zabraňuje jejich dalšímu vysychání. Vlasy zanechává krásně jemné a bez zatížení.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi. Jsme online vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Tento balíček obsahuje: Dárkovou tašku, Hydrate Quenching Mist (125ml), Tangle Teezer Wet Detangler růžový, nebo černý a kartičky s popisem jak produkty správně používat.