Sleva

S láskou k přírodě – Clean Beauty Everyday Duo

1099,00  (s DPH 21%)

Popis

Darujte pod stromeček cestu ke krásným a zdravým vlasům. Poznejte tajemství čisté pečující kosmetiky Paul Mitchell Clean Beauty a nechte se okouzlit kolekcí balení Give with Heart, která vznikla ve spolupráci s umělkyní Morgan Harper Nichols. Své blízké tak potěšíte nejen účinnými produkty, které jsou z velké části tvořené přírodními ingrediencemi, ale také povzbudivými citáty, které Morgan doplňuje jednoduchou grafickou vizualizací.

V balení Clean Beauty Everyday Duo najdete lahvičky, které jsou z více než 90 % tvořené brazilskou cukrovou třtinou a jsou 100% recyklovatelné. Jedná se o šampon a kondicionér – základní kombo, které nesmí scházet při žádném umývaní vlasů.

Everyday Duo se hodí pro bezproblémové vlasy, které nevyžadují náročnou péči, pouze si chtějí zachovat svoji lehkost. Jeho vysoce šetrné složení při každodenním používání ocení všichni, kteří se pohybují v prašném prostředí (ano – třeba i pro vašeho partnera to bude skvělá volba), často sportují, více se potí nebo se jim vlasy více mastí. Velice jemně také ošetří pokožku a opečuje vlásky těch nejmenších – dětí.

Šampon má z 83 % a kondicionér z 94 % přírodní složení. Důležitou roli v nich hraje za studena lisovaný arganový olej, který vlasy zjemňuje, vyživuje, zvyšuje jejich pružnost a dodává jim krásný lesk. Aloe Vera zase pečuje o pokožku a zklidňuje ji. Vlasům propůjčuje potřebnou vlhkost, zanechává je hladké a na první pohled zářivé.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi. Jsme online vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Tento balíček obsahuje: Dárkovou krabičku, šampon Clean Beauty Everyday (250ml), kondicionér Clean Beauty Everyday (250ml) a kartičky s popisem jak produkty správně používat.