Plochý kartáč – GHD Paddle Brush

680,00  (s DPH 21%)

Skladem

Kategorie: , , Štítky: ,

Popis

Plochý kartáč GHD je univerzálním pomocníkem pro ty, kteří chtějí své středně dlouhé až dlouhé vlasy snadno rozčesat, ale také v rychlosti upravit a do hladka vyfoukat. Rukojeť kartáče je zhotovená z protiskluzového materiálu, vršek pak tvoří gumová poduška s prodyšného materiálu a antistatické nylonové štětiny. Vlasy jsou velice rychle suché. Při foukání neelektrizují. Zůstávají jen krásně hladké a rovné.

Foukaná je absolutním základem v péči o zdravou pokožku a krásné vlasy. Neměla by chybět po žádném mytí vlasů. Po ruce byste vždy měli mít kvalitní fén, kartáč a termální ochranu. Dbát byste zrovna tak měli na správný sklon hubice fénu ke kartáči. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas.

Jak na super rychlou foukanou?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy. Délky nechte z poloviny mokré, jedině tak budete moci vlasy tvarovat. Nyní vezměte do ruky plochý kartáč. Vlasy pročesávejte od kořínků ke konečkům pomocí svižných tahů, přičemž následujte směr kartáče fénem. Vždy se ujistěte, že hubice fénu má správný sklon – viz výše. Je to brnkačka. Co myslíte?

Mohlo by se vám líbit…