Sleva

Ať se dějí zázraky

2800,00  2240,00  (s DPH 21%)

 

 

Alpha Energy sérum
X5A - Alpha Energy 100 ml
1600,00 
Pečující emulze - vyberte variantu

Skladem

Popis

Darujte pod stromeček produkty, který mohou vlasy obdarovaného doslova proměnit a způsobit zázraky. Alpha Energy sérum je svatý grál mezi vlasovými produkty značky System Professional a emulze je super-intenzivní hloubková péče. 

Alpha Energy sérum obohacuje pokožku hlavy, vlasová vlákna a texturu vlasů. Je to záchrana pro jemné a slabé vlasy, které nedorůstají do délek, lámou se a jsou křehké. Sérum od první aplikace vlasy posiluje a doplňuje. Už po dvou týdnech pocítíte ve vlasech větší pevnost a více energie. Toto sérum je vhodné pro vlasy narušené nešetrným zesvětlováním, melírováním, nebo tepelnou úpravou. Milují jej také klientky, které trápí jemnost a slabost vlasů, nebo mají problémy s objemem.

Emulze od System Professional nabízí úžasnou hloubkovou péči, kterou doporučujeme vlasům dopřát jednou do měsíce. Pěna proniká do vlasových vláken a hloubkově je opečovává.

Vybírat můžete z těchto emulzí:

Repair – pro vlasy namáhané zesvětlováním, či melírování

Hydrate – pro vlasy, kterým schází hydratace a trápí je krepatění

Volumize – pro vlasy, které trápí jemnost a schází jim objem

Pokud si nejste s výběrem jisti, stačí nám napsat na našem chatu zde na webu. Jsme online vždy od pondělí do pátku 9-18 a rádi vám poradíme.

Tento balíček obsahuje: Alpha Energy Serum (100 ml) dle vašeho výběru a pečující emulzi (50 ml) dle vašeho výběru, dárkovou tašku a kartičky s popisem jak produkty správně používat. 

Vánoční balíčky budeme odesílat v týdnu 23. – 29. listopadu.